“Karšu izdevniecība Jāņa sēta” piedāvā Baltijas karšu programmatūru “Baltic Maps” iPhone, iPad un Android lietotājiem. Lietotne ir iegūstama iTunes App Store un Google Play veikalā.

 

Mobilās lietotnes bezmaksas versijā ir nodrošinātas šādas iespējas:

Lietotnes maksas abonēšanas versijā ir nodrošinātas šādas papildu iespējas:

Šī nav navigācijas programmatūra, lai gan tajā ir iespējams veidot maršrutu, redzēt savu atrašanās vietu kartē, meklēt objektus datubāzē un lietot citas aprakstā minētās funkcijas. Atsvišķiem Android ierīču modeļiem lietotnes maksas abonēšanas versijā iespējams lejupielādāt Jāņa sētas kartes to lietošanai bez tiešsaistes režīma, taču ražotājs negarantē šo funkcionalitāti visās Android ierīcēs.
“Jāņa sēta” periodiski veic karšu pamatnes, adrešu informācijas un lietotnes funkcionalitātes atjaunināšanu. Lietotnē ir iespējams arī pieteikt karšu labojumus vai savus ieteikumus funkcionalitātes izmaiņām.
Programmatūras saskarne strādā latviešu, angļu un krievu valodā.
Mobilās lietotnes ir savietojamas ar:

Lietotnes darbības princips ir kartes un objektu informācijas pieprasīšana no “Jāņa sētas” informācijas sistēmām (serveriem), saglabājot pieprasītos karšu fragmentus mobilajā ierīcē atkārtotai izmantošanai. Informācijas meklēšana un saņemšana reālā laikā nodrošina aktuālākās informācijas pieejamību lietotājam.
Lai iegūtu paplašinātās funkcionalitātes lietotnes versiju, ir jāiegādājas abonements uz noteiktam laika periodam. Paplašinātās aplikācijas cena gadam IOS versijai ir 9,99 EUR, cena Android lietotnei ir 9,30 EUR.
Programmatūras jaunās versijas esošajiem abonentiem būs pieejamas bez maksas. 

Lai veiktu abonēšanu Iphone / Ipad versijai, Jums ir nepieciešams:

Lai veiktu abonēšanu Android programmatūrai, Jums ir nepieciešams:

BalticMaps.eu lietotāja kontu var izveidot programmas iestādījumu sadaļā vai arī www.BalticMaps.eu.

Atbildes uz jautājumiem par iPhone un Android "Baltic Maps" versiju.

Pārtraucot abonēšanu priekšlaicīgi, abonēšanas maksa netiek atmaksāta. Apple nosacījums ir: "All sales and rentals of products are final." Var mēģināt šo ceļu. Android Google Play platformai, In-app pirkumiem nav refund iespēja. 

Programmatūra, pirms laišanas apgrozībā, ir testēta vairākus mēnešus uz populārākajiem telefonu modeļiem Latvijas tirgū un pierādījusi savu darbspēju, taču nav iespējams apgalvot, ka tā 100% darbojas uz visām iekārtām. 
Lai iegūtu jaunāko informāciju, periodiski apmeklējiet www.BalticMaps.eu/mobile. Jautājumus, atsauksmes, ieteikumus un vēlmes lūdzam rakstīt uz .


© 2013 "Karšu izdevniecība Jāņa sēta" www.kartes.lv. LĢIA - "Latvijas Ģeotelpiskās informācijas aģentūra".